Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem

stacewicz nagorski raciborz
Cezary Stacewicz i Kuba Nagórski.

„Digital Nomads i inne trendy, które będą kształtować życie i pracę w XXI wieku” i „Personal branding jako skuteczna alternatywa dla klasycznego marketingu w startupie” to tematy prelekcji, jakie będą miały miejsce w PWSZ.

16 października o godz. 10:30 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu (ul. Słowackiego 55, sala A138) Inkubator Przedsiębiorczości zorganizuje spotkanie z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem. W jego ramach odbędą się dwie prelekcje, które będą miały charakter otwarty i będą w nich mogli wziąć udział nie tylko studenci, ale wszyscy zainteresowani. – Chcesz wiedzieć czym jest personal branding? Chcesz poznać trendy, które już niebawem będą miały wpływ na Twoje życie i pracę? Weź udział w spotkaniu z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem – zapraszają organizatorzy.

- reklama -

Harmonogram:
10:30-11:15 Cezary Stacewicz – Digital Nomads i inne trendy, które będą kształtować życie i pracę w XXI wieku
11:15-12:00 Kuba Nagórski – Personal branding jako skuteczna alternatywa dla klasycznego marketingu w startupie

Cezary Stacewicz związany jest z środowiskiem startupowym i marketingowym. Pochodzi z Łodzi i jest zaangażowany w liczne projekty na rzecz swojego miasta (m.in @zaznajlodzi). Jest także mentorem w akceleratorze Startup Spark oraz Head of Virality w Incredigital. Autostopowicz i Digital Nomad jednocześnie. Fan trendów przyszłości, podróży z plecakiem i dobrych książek.

Kuba Nagórski jest specjalistą od marketingu zintegrowanego, miłośnikiem social media, szkoleniowcem i mówcą. Zaangażowany jest w liczne przedsięwzięcia biznesowe (Co-founder i CMO w grupie Spindigital.pro, CEO w agencji kreatywnej kręci sie!, Co-founder w Revolve Software House, Business Partner i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass). Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends). Od 2013 roku koordynuje katowickie Czwartki Social Media. Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR – Protony. Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie rozwoju młodej przedsiębiorczości.

Spotkanie z Kubą Nagórskim i Cezarym Stacewiczem będzie drugim tego typu wydarzeniem organizowanym przez Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu. Gościem pierwszego był Paweł Tkaczyk – jeden z najbardziej znanych marketingowców w Polsce, którego wykład zgromadził ponad stuosobowe audytorium.

Rejestracji na spotkanie można dokonać poprzez portal evenea.pl: https://akademiainkubatora.evenea.pl/

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here