Wyróżnienie dla LKS w Nędzy

Wyróżnienie dla LKS Nędza
Wyróżnienie dla LKS Nędza

Nędzański klub jako jedyny w powiecie i jeden z dwunastu w całym województwie został wyróżniony w konkursie Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowego Zespoły Sportowe w Katowicach. 

 

- reklama -

 

Zarząd Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Katowicach reaktywował po wielu latach konkurs pn. Wiejski obiekt sportowy zawsze wzorowy. Patronat honorowy nad tym konkursem objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Zrzeszenie LZS zwróciło się do starostów 12 powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, częstochowskiego, gliwickiego, kłobuckiego, lublinieckiego, pszczyńskiego, raciborskiego, rybnickiego, tarnogórskiego, wodzisławskiego i żywieckiego z prośbą o wytypowanie najlepszych klubów w swoim powiecie.

60 zaproponowanych klubów zostało ocenionych przez komisję śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS. Laureatami konkursu zostało 12 placówek, które swoją działalność i dbałość o obiekt sportowy opierają na społecznej pracy swoich członków. Nędzański klub jako jedyny w powiecie i jeden z dwunastu w całym województwie został wyróżniony w zorganizowanym konkursie. Uroczyste podsumowanie odbędzie się 25 listopada w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego.

W nagrodę kluby otrzymają pamiątkowe puchary ufundowane przez Marszałka Województwa Śląskiego oraz sprzęt sportowy ufundowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej i Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach.

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here