Biblioteka zaprasza na spotkanie z Łukaszem Walewskim, dziennikarzem radiowej Trójki

0
Biblioteka Racibórz: Spotkanie z Łukaszem Walewskim, dziennikarzem radiowej Trójki

14 grudnia, podczas spotkania autorskiego w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, dziennikarz opowie o kulisach fascynującego świata międzynarodowej dyplomacji.

W jakim porządku witać gości? Czego nie dawać w prezencie? Jak wznosić toasty? Książka „Przywitaj się z królową: Gafy, wpadki, faux pas i inne historie” to praktyczny przewodnik po świecie savoir vivre’u, błyskotliwe wprowadzenie do systemu dyplomatycznych symboli, kodów i ceremonii. To również pomocne vademecum – nie tyko podczas spotkań biznesowych i oficjalnych uroczystości, ale również w życiu prywatnym, np. w trakcie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

- reklama -

Autor książki, Łukasz Walewski, na co dzień jest dziennikarzem radiowej Trójki, w której prowadzi audycje „Trzecie oblicze dyplomacji”, „Trzy strony świata” i „Europa od kuchni”. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim, a prywatnie – miłośnikiem Hiszpanii, żeglarstwa, narciarstwa i dobrego poczucia humoru.

Spotkanie z dziennikarzem, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, odbędzie się 14 grudnia (czwartek), o godz. 16:30 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

Racibórz: Spotkanie z Łukaszem Walewskim w bibliotece

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here