Zamek udostępni pomieszczenia na prowadzenie restauracji

Zamek udostępni pomieszczenia na prowadzenie restauracji
Zamek udostępni pomieszczenia na prowadzenie restauracji

Do wynajęcia są dwie małe sale konsumpcyjne 43,6 m2 i 25,5 m2, duża sala bankietowa 68,3 m2, przygotowalnia, zmywalnia, rozdzielnia, pomieszczenia gospodarcze i WC. Lokal użytkowy przeznaczony jest na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie gastronomii. Restauracja ma ruszyć od kwietnia 2018 roku.

- reklama -

Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu podaje do publicznej wiadomości, że zamierza wynająć lokal użytkowy o pow. 317,10 m2, usytuowany w piwnicach Domu Książęcego (budynek „D”) Zamku Piastowskiego, zlokalizowanego przy ul. Zamkowej 2 w Raciborzu. Obecnie lokal będzie czynny do 31 grudnia 2017 roku.

Lokal posiada niezależne wejście od strony dziedzińca zamkowego oraz wejście gospodarcze od strony placu gospodarczego. Lokal składa się z dwóch małych sal konsumpcyjnych 43,6 m2 i 25,5 m2, dużej sali bankietowej 68,3 m2, przygotowalni, zmywalni, rozdzielni, pomieszczeń gospodarczych i WC. Lokal użytkowy przeznaczony jest na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie gastronomii z zachowaniem warunków, określonych w przepisach odrębnych. Oczekuje się zagospodarowania lokalu użytkowego w terminie do 1 kwietnia 2018 r. Proponowane godziny otwarcia lokalu od 10.00 do 18.00 ( w okresie letnim do 22.00).

Miesięczna stawka czynszu zostanie określona w przetargu na najem przedmiotu przetargu w wysokości minimum 4,50 zł/m2 netto ( stawka nie zawiera podatku VAT). Minimalny miesięczny koszt wynajęcia przedmiotowego lokalu wynosi: 4,50 zł/m² x 317,10 m² = 1426,95 zł netto ( stawka nie zawiera podatku VAT) plus opłaty za media.

Więcej informacji na stronie zamekpiastowski.pl.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here