Starosta komentuje wprowadzenie opłat za parkowanie przy szpitalu

7

Sytuacja finansowa raciborskiego szpitala nie należy do najlepszych, stąd desperackie próby każdego, choćby najmniejszego sposobu jej podreperowania. Jedną z metod jest wprowadzenie opłat za parkowanie na przyszpitalnym parkingu. Na sesji powiatowej Ryszard Winiarski zdradził, co sądzi na ten temat.

- reklama -

Sprawa wprowadzenia opłat za parkowanie na przyszpitalnym parkingu wraca co jakiś czas jak bumerang. Dyrektor lecznicy chciałby w ten sposób choć w niewielkim stopniu ulżyć napiętym szpitalnym finansom, a przy okazji nieco rozwiązać problem z parkowaniem dla pacjentów i odwiedzających szpital. Niedawno media po raz kolejny przypomniały ten temat. Prasowe doniesienia na tyle zaniepokoiły Dominika Koniecznego, że ten na sesji postanowił zweryfikować je u samego starosty, któremu szpital podlega.

Ten zaprzeczył, jakoby pomysł miał być zrealizowany za jego czasów. – Na pewno nie w tej kadencji! – stwierdził kategorycznie dodając iż emocje spowodowane doniesieniami to zapewne efekt „niefortunnej wypowiedzi i czyjegoś przejęzyczenia”.

/ps/

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Czym się ten starosta wykaże na koniec kadencji? Szpital, zamek, finał starań o obwodnicę z Przczyny do Miedoni= to wszystko dokonania Pana Hajduka.
    A może to mylny wybów na ten fotel. Zapewne ktoś inny zrobił by dla powiatu o wiele więcej niż bieżące zarządzanie i żadnych inicjatyw.

  2. Samochody odwiedzających oraz pacjentów na badania i zabiegi.można by parkować na podwórku szpitala a ochramiarz w portierni przy bramie przed zakaźnym mógłby kasować za postój.
    Bezpieczniejszy stał by się dojazd pilny do bramy głownej szpitala oraz auta z niepełnosprawnymi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here