Turniej Skata o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [ZDJĘCIA]

Turnieju Skata o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice

Najlepszym skaciorzem gminy Krzyżanowice został Bernard Mokrosz z Krzyżanowic, uzyskując 1937 punktów.

W sobotę, 10 lutego, w Gościńcu nad Strumykiem w Zabełkowie odbył się otwarty Turniej Skata o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice, który zaliczany jest do Grand Prix Okręgu Śląsk Południe.

W zawodach wzięło udział 64 zawodników. Sędzią głównym zawodów był Eugeniusz Cyran (Sekcji Skata Sportowego przy klubie LKS Lyski).

Wyniki

Turniej Grand Prix Okręgu Śląsk Południe wygrał Andrzej Konsek z Lubomi (KS „Krojc” Krzyżanowice), uzyskując 2752 punkty, drugie miejsce zajął Eugeniusz Latocha (2522 pkt.), trzecie Jan Gomola (2509 pkt.) – obaj z Radlina, S.C. Strażak Głożyny.

Najlepszym skaciorzem gminy Krzyżanowice został Bernard Mokrosz z Krzyżanowic, uzyskując 1937 punktów, wicemistrzem Edward Strzelczyk z Krzyżanowic (1665 pkt.), trzecie miejsce zajął Rudolf Drobny z Zabełkowa (1426 pkt.), czwarty był Rudolf Cwik z Tworkowa (1328 pkt.).

Zwycięzcom puchary wręczyli wójt gminy Grzegorz Utracki i prezes Klubu Skata Sportowego „Krojc” Krzyżanowice Jarosław Darda.