„Czarna Pantera” w Kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu [WIDEO]

czarna pantera kino helios kedzierzyn kozle 1
"Czarna Pantera".

Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza na premierowe seanse filmu „Czarna Pantera”.

Jeśli jest coś, na co fani Marvela czekają, to bez wątpienia jest to nowy superbohater. Ten najnowszy to afrykański król w przebraniu drapieżnika! Czarna Pantera pobudził wyobraźnię w genialnej „Wojnie bohaterów” i wystarczająco mocno rozbudził oczekiwania… Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na premierowe seanse filmu „Czarna Pantera”. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

- reklama -

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

To, co nas ekscytuje, to nie tylko wspaniałe efekty wizualne, czy cechy charakteru lub umiejętności Czarnej Pantery. „T’Challa ma pod opieką cały naród, a rzadko na którym z bohaterów spoczywa tak duża odpowiedzialność” – wyznaje Chadwick Boseman, który wciela się postać głównego bohatera. Stan Lee – producent wykonawczy i współtwórca komiksowej postaci – dodaje: „Nasz bohater jest nie tylko królem i wodzem plemienia, ale jest kimś więcej. Gdy poznajemy go lepiej, wtedy zaczyna się prawdziwa jazda”. Nie chodzi tylko o spektakularne akcje, bo choć to kino przygodowe, to jednocześnie pozwala spojrzeć na bohatera z zupełnie innej perspektywy.

Wspaniały scenariusz podnosi poprzeczkę ponad znane granice uniwersum Marvela, a Widzowie zyskują bogaty, autentyczny, pełen nowej energii film. Błyskotliwy, niezłomny i niebywale zwinny. Tak, w mieście pojawił się zupełnie nowy bohater!

czarna pantera kino helios kedzierzyn kozle

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here