Kultura Dostępna w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

0
najlepszy
"Najlepszy".

Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy na wielkim ekranie.

Tej zimy w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu w ramach projektu Kultura Dostępna będzie można obejrzeć najnowsze, najbardziej cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji. Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu, w każdy czwartek zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat na wielkim ekranie!

- reklama -

W ramach cyklu w marcu zaprezentowanych zostanie aż pięć tytułów: „Habit i zbroja” – przedstawiający dzieje państwa zakonnego i Rzeczpospolitej Obojga Narodów jako gigantyczną grę strategiczną (seans 1 marca), „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, czyli porywająca historia najsłynniejszej seksuolog PRL-u (seans 8 marca), kontrowersyjny „Botoks” opowiadający historie zdeterminowanych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi decyzjami (seans 15 marca), obsypany nagrodami „Najlepszy” – zrealizowana w hollywoodzkim stylu historia mistrza świata w podwójnym triatlonie (seans 22 marca) oraz „Reakcja Łańcuchowa” – dramat starający się odpowiedzieć na pytanie, jak daleko się posuniesz dla tych, których kochasz (seans 29 marca).

„Kultura Dostępna w kinach” to projekt Narodowego Centrum Kultury, które wraz z siecią kin Helios zachęca Polaków do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin projektu Kultura Dostępna w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

W 2018 roku seanse odbywają się tradycyjnie o godzinie 18:00 oraz o 13:00. Szczegółowe informacje, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/kultura_dostepna.

kino helios

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here