Wygraj wejściówki na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w RCK

0
Racibórz: Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury

Jedna osoba może wygrać dwie pojedyncze wejściówki na występ grupy z programem „Maj zaczyna się we wtorek”. Konkurs organizowany jest na łamach portalu społecznościowego Facebook.

10 marca Kabaret Moralnego Niepokoju zawita do Raciborza ze swoim najnowszym programem “Maj zaczyna się we wtorek”: – Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz “Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było, gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać – zachęca do udziału w wydarzeniu jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce.

- reklama -

Widzowie zapraszani są na ponad 2-godzinny program kabaretowy, po którym artyści planują spotkanie z publicznością. Początek marcowego występu zaplanowano na godz. 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wydarzenie zaprasza Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna ART.

Jeśli chcecie zapewnić sobie popołudnie z rozrywką na najwyższym poziomie, możecie zrobić to biorąc udział w prostym konkursie, w którym JEDNEJ osobie przyznamy aż DWA pojedyncze zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w RCK przy ul. Chopina 21.

Aby wygrać wejściówki, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Dlaczego to ja powinienem/powinnam otrzymać zaproszenia na marcowy występ Kabaretu Moralnego Niepokoju?

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmowe, dwa pojedyncze zaproszenia na kabaret, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 7 marca po godz. 21:00.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Zdobytą wejściówkę odebrać można będzie w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu wydarzenia (10 marca br.).

Powodzenia! 🙂

Racibórz: Kabaret Moralnego Niepokoju w RCK

/k/

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here