„Pitbull. Ostatni pies” w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu [WIDEO]

"Pitbull. Ostatni pies" w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego, twórcy takich hitów jak: „Psy” czy „Jack Strong”, to absolutna klasyka kina akcji. Premiera już 15 marca.

Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na seanse najnowszego filmu według scenariusza i w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Ostatni film z uwielbianej przez Widzów serii „Pitbull” zadebiutuje na ekranach kin w całej Polsce już 15 marca marca.

- reklama -

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

„Pitbull. Ostatni pies” zgromadził śmietankę polskiej kinematografii, począwszy od gwiazdorów kultowego serialu „Pitbull”: Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra oraz Adama Woronowicza, Cezarego Pazurę i Zbigniewa Zamachowskiego. Gościnnie w filmie zagrali: Katarzyna Nosowska, Dorota Rabczewska oraz bokserzy – Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego, twórcy takich hitów jak: „Psy” czy „Jack Strong”, to absolutna klasyka kina akcji. To będzie wyjątkowe filmowe spotkanie brutalnego świata policjantów i bezwzględnych gangsterów.

Bilety do kina Helios są już dostępne w sprzedaży: https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/StronaGlowna/

kino helios kedzierzyn kozle

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here