Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza szkoły do zwiedzania

0
Zamek Piastowski w Raciborzu
Zamek Piastowski w Raciborzu

Uczniowie i podopieczni placówek oświatowych mogą skorzystać z oprowadzania po zamkowych wnętrzach, poznając tym samym dzieje raciborskiego zamku.

Podobnie jak w ubiegłych latach placówki oświatowe mogą również korzystać z oprowadzania po zamkowych wnętrzach, poznając tym samym dzieje raciborskiego zamku. Bilet ulgowy dla ucznia kosztuje 4 zł za osobę. Czas zwiedzania to ok. 45 min. – W cenie biletu jest również usługa przewodnika, który oprowadzi po zamku i kaplicy. Na życzenie wystawiamy również faktury VAT. Kontakt dla szkół: [email protected] lub telefonicznie: +48 32 700 60 52, +48 32 414 02 33 wewn. 105 – zachęca Grzegorz Nowak z zamkowego Punktu Informacji Turystycznej.

- reklama -

– Tutaj poznasz księcia, przymierzysz szaty księżniczki, zostaniesz królem a nawet rycerzem. Zwiedzając zamek zajrzysz m. in. do Śląskiego Sherwood, a także odwiedzisz jedyną w Polsce tak wszechstronną wystawę o więziennictwie. Zamek Piastowski w Raciborzu to nie tylko wystawy stałe i czasowe – to także miejsce, w którym możecie wziąć udział w warsztatach! – zachęca raciborski zamek.

Szczegółowa oferta warsztatów tutaj. Uczestnicy warsztatów mogą również bezpłatnie zwiedzić Zamek Piastowski i kaplicę z przewodnikiem.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here