Zbliża się INTRO Festival. Organizatorzy zachęcają do wynajęcia pokoi

– Hoteli mamy za mało, dlatego namawiam mieszkańców do wynajmowania w ten jeden festiwalowy weekend swoich pokoi, kwater, mieszkań. Stworzyliśmy specjalny portal festiwalowy dla raciborzan, w którym mieszkańcy będą mogli sami bezpłatnie umieszczać oferty swoich lokum: www.intro-noclegi.pl.

- reklama -

 

Tegoroczny Intro Festival odbędzie się w dniach 13-14 lipca. Zagrają wyśmienite gwiazdy gatunku m.in. Vitalic z Francji, Apparat z Niemiec, z Austrii przyjeżdża HVOB i Gudrun von Laxenburg, artyści z zespołu GusGus przyjeżdżają jako – Högni i President Bongo z Islandii. Będzie Sahalé i Rodriguez Jr. z Francji, NØLAH z Hiszpanii, Ishome z Rosji, Genji Yoshida z Japonii, Gooral z Polski i wielu innych utytułowanych wykonawców muzyki elektronicznej.

Intro Festival 2017 Racibórz

Intro Festival 2017. DJ’ e na scenie

– Co Racibórz zyska? Nie będę mówił o wartościach marketingowej i promocyjnej dla Raciborza, tu głównie Urząd Miasta ma świadomość potencjału i nas wspiera…W tym roku, po raz pierwszy spodziewamy się kilku tysięcy miłośników muzyki z terenu całej Polski. Festiwal staje się dwudniowy i coraz bardziej prestiżowy. Przyjezdni zostaną w Raciborzu od piątku do niedzieli i to największa zmiana. Szczególnie w sobotnie i niedzielne południe „rozleją się” po mieście, by odpocząć i pospacerować po centrum. Będą chcieli coś zjeść, zobaczyć miasto, kupić drobiazgi, itd. To dobra wiadomość dla gastronomii, taksówkarzy i sklepikarzy. Hoteli mamy za mało, dlatego namawiam mieszkańców do wynajmowania w ten jeden festiwalowy weekend swoich pokoi, kwater, mieszkań. Stworzyliśmy specjalny portal festiwalowy dla raciborzan, w którym mieszkańcy będą mogli sami bezpłatnie umieszczać oferty swoich lokum: www.intro-noclegi.pl. Tak, to działa w każdym mieście festiwalowym – i u nas też zadziała. Inaczej będziemy odsyłali przyjezdnych do rybnickich hoteli. Tylko pytam – Dlaczego raciborska impreza ma zasilać Rybnik? Zachęcam więc mieszkańców – to dwa noclegi 13-15 lipca, średnio liczone 50-100zł za noc/os (w zależności od standardu). Przy 4 osobach to niemały wakacyjny zastrzyk i warto rozważyć temat, tym bardziej, że cały czas będą w mieście, na zamku i bulwarach. Przyjeżdżają parami, czwórkami wykształceni 30-latkowie, uśmiechnięci ludzie z dużych miast. Nie przyjeżdżają, by siedzieć w domu. Uruchomiliśmy już wszystkie akademiki pod Intro, festiwalowe pole namiotowe, ale to wciąż mało. Wszyscy mierzymy się z czymś nowym. Racibórz rzeczywiście przez dwa dni będzie tętnił jak Kraków i wykorzystajmy to. Mamy dużo do pokazania. Festiwal w tym roku będzie wyjątkowym wydarzeniem… nie tylko w kontekście miasta, ale i województwa – zapowiada Odyseusz Olbiński.

publ. /j/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Witamy 🙂 Pensjonat Krysia w Pilszczu oferuje wolne pokoje o wysokim standardzie w okresie INTRO festiwal szczegóły pod numerem telefonu 885 427 456 Zapraszamy.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj