„Fitness dla Zdrowia” – Akademia Fitness zaprasza!

trening outdoorowy akademia fitness raciborz (7)

25 sierpnia (sobota) odbędzie się IV edycja „Fitness dla Zdrowia”. Spotkanie z Akademia Fitness jest doskonałym preludiom do RAFAKO Półmaraton Racibórz, czyli największej biegowej imprezy w mieście. Co w programie?

25 sierpnia od godziny 17.00 osoby, którą lubią aktywność fizyczną, albo chcą rozpocząć ćwiczyć mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach w miasteczku biegowym przy Aquaparku H2Ostróg (ul. Zamkowa 4).

- reklama -

W programie: Zajęcia w gorącej atmosferze, przeddzień półmaratonu rozpoczną się od marszu Nording Walking na 5km dla początkujących lub Treningu Obwodowego dla zaawansowanych. O godzinie 18.30 zajęcia prozdrowotne Joga lub Zdrowy Kręgosłup, a o 19.30 zajęcia w rytmach Latino Dance. W programie również zabawy dla dzieci z CRAZY KLUBU, porady fizjoterapeutów z gabinetu REHA-FIX, lodziarnia POD ORZECHEM –lody mistrzowskie naturalnie i degustacja raciborskich zakładów ZWIK.

Przyjdź nie czekaj, weź koleżankę, sąsiadkę, mamę czy swoją pociechę. Gwarantujemy wspaniałe towarzystwo, miłą atmosferę i porządną dawkę endorfin.

link do wydarzenia: TUTAJ

oprac./A/

fot. Akademia Fitness

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here