Ukradł kabel elektryczny. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

Kuźnia Raciborska policja
Do 3 lat więzienia grozi ojcu, którego "wsypała" własna córka.

Komendant z komisariatu w Krzyżanowicach wspólnie z podległym mu dzielnicowym zatrzymali 30-letniego sprawcę kradzieży ponad 40 metrów kabla elektrycznego o łącznej wartości ponad pięciu tysięcy złotych. Złodziejowi grozi kara nawet 5 lat pobytu w więzieniu.

sprawcę kradzieży ponad 40 metrów kabla elektrycznego o łącznej wartości ponad pięciu tysięcy złotych udało się zatrzymać w Chałupkach. Do przestępstwa doszło z kolei w godzinach nocnych z 23/24 września br. na terenie przedsiębiorstwa w Bukowie. Wówczas sprawca z terenu zakładu dokonał kradzieży dwóch zwoi kabla elektrycznego.

- reklama -

Mundurowi uzyskali informację, gdzie może przebywać złodziej. Natychmiast udali się we wskazane miejsce. Na terenie jednej z posesji, dokładnie w garażu, zastali młodego mężczyznę, który ciął kabel na kawałki. W tym momencie sprawa się wyjaśniła, gdyż przyznał się stróżom prawa do popełnienia przestępstwa.

Złodziejem okazał się być 30-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez krzyżanowickich policjantów i przekazany mundurowym z Komisariatu Policji w Gorzycach, na terenie którego zaistniało przestępstwo. Za popełnienie przestępstwa grozi mu nawet 5 lat pobytu w więzieniu.

źródło: KPP w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here