Michał Fita ma zostać wiceprezydentem w przypadku wygranej Dariusza Polowego

40

Informację tę potwierdził na swoim oficjalnym profilu kandydat na urząd prezydenta, Dariusz Polowy. Przypomnijmy, że dziś rano Michał Fita wystosował do mieszkańców list, w którym udzielił poparcia Polowemu. – Jeśli zostanę Prezydentem Miasta Racibórz Pan Michał Fita będzie Wiceprezydentem – zapewnia kandydat, który w II turze wyborów prezydenckich zawalczy z Mirosławem Lenkiem.

„Szanowni Państwo. Z prawdziwą przyjemnością informuję, że do naszego ruchu społecznego dołączył pan Michał Fita wraz ze swoim zapleczem. Jeśli zostanę Prezydentem Miasta Racibórz Pan Michał Fita będzie Wiceprezydentem.

- reklama -

Warto zaznaczyć, że rezultatem tego połączenia jest stabilna większość w Radzie Miejskiej. Przyszła współpraca będzie przebiegać w zgodzie i zrozumieniu. Racibórz znów może być wielki – w służbie mieszkańcom.”

/oprac. w/

- reklama -

40 KOMENTARZE

  • Nie tylko PiS go popiera ale cała opozycja z Raciborzu – wszyscy mają już dość rządów zasiedziałego zgnuśniałego koleżeństwa – czas na zmiany.

 1. Kiedyś byłem dumny z Raciborza.
  Teraz wstyd i porażka.
  Racibórz przenosimy na podkarpackie?
  Zryte zagłębie pseudo prawicy.
  Myślicie że pis to wybawienie?
  Może przyjedzie broszka z antkiem i długopisem? Może trafią kogoś na przejściu?
  Wstyd i raz wstyd.
  Panie Lenk powodzenia

 2. Michał duży błąd. Po co Ci to? Stołek u Polowego? Kurcze Michał przeciez wiesz jak jeszcze wczoraj to towarzystwo Cię traktowało i nazywało. To nie są dobrzy ludzie.

 3. Wraz ze swoim zapleczem ?? A jakież to Panie Fita ma Pan zaplecze? Tych wszystkich oszukanych przez Pana wyborców którzy nabici w butelkę głosowali na Pana jako na niezależnego kandydata ? dobrze że na czas ujawnił Pan swoje preferencje

 4. Czas na trudne pytania: 1. Przez 4 lata radni NaM (Tomaszewska, Szczasny, Klima, Fiołka) oraz Fita/Szukalska/Ronin przekonywali, że funkcja drugiego wiceprzewodniczącego rady miasta jest zbędna. Tym bardziej po wprowadzeniu elektronicznego systemu liczenia głosów. Jaki jest dziś pogląd radnych koalicji większoszosciowej Polowy/Ronin/Fita na ten temat? 2. Wyżej wymienieni zarzucali większości koalicyjnej Lenka, że nie dopuszczają do funkcji w radzie radnych opozycji. Czy dzisiejsza większość Polowy/Ronin/Fita/PiS zamierzają postępować jak poprzednicy, czy pokażą bardziej otwarty na dialog z opozycją samorząd? 3. Kandydatka na prezydenta Anna Ronin 4 lata temu przekonywała, że drugi wiceprezydent jest niepotrzebny. Czy obecna koalicja Polowy/Ronin/Fita/PiS powoła 2 wiceprezydentów? Kto ewentualnie będzie drugim? Proszę o odpowiedź w imię transparentności samorządu. Dziękuję.

 5. Najlepsze zdjęcie miał Polowy na tle ścianki z napisami PiS. Pojawiło się na krótko na pewnym portalu. Pewnie Polowy dzwonił z interwencją. Jego stan duszy i umysłu świetnie było tam widać.Buaha, ha, ha.

  • Zapamiętaj ten obraz i wyświetl go sobie w niedzielę po zliczeniu głosów 🙂 W Raciborzu wycie będzie słychać jak na polanie pełnej wilków.

 6. Skoro PiS go także wspiera to znaczy że facet musi być uczciwy i godny zaufania. Wsparło go całe środowisko opozycji czyli facet potrafi z ludźmi się dogadywać ponad podziałami – takiego nam trzeba PREZYDENTA.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here