Potrącenie dwóch pieszych na Opawskiej

wypadek opawska potrącenie

Wczoraj (21.11) po godz. 19.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Opawskiej doszło do potrącenia dwóch pieszych.

Na wysokości Lidla i Biedronki 36-letni kierowca volkswagena golfa z powodu zbyt dużej prędkości potrącił dwie osoby. Obrażenia odnieśli 57-letnia kobieta, która jest ogólnie potłuczona, oraz 64-letni mężczyzna, który doznał złamania żeber. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.

- reklama -

fot. freepik
oprac. /kc/

 

- reklama -

14 KOMENTARZE

 1. Na tych pasach od ronda w kierunku myta g…o widać po ciemku. Tak samo na wyjeździe z Biedronki z lewej drzewo zasłania ,ścieżka rowerowa i pasy.

 2. Zfadza sie tam jest cholernie ciemno , i nie wiele widać , Opawska jest ciemna i te drzewa zasaniaja przejscie,Moze by tak tam wprowadzic dodatkowe oswietlenie? jak w innych miastach ?/ I popieramGoscia powyzej , wyjezdzajac z Biedronki drzewa zaslanija + sciezka rowerowa Tam trzeba cos zrobic !!!!

 3. Takim piratom bez 2 zdań prawko zabrać i to za mała kara , dobrze że ludzie żyją , a ile bólu i cierpienia przez gnoja!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Tam naprawdę jest słabo oświetlone to przejście i nie widać nic nawet jadąc 50km/h dlatego już się nauczalam tam zwalniać za wczasu… A jak się jedzie od strony myta to już wogole nic nie widać… Większość przejść dla. Pieszych powinna być dodatkowo doswiatlona a nie ze ciemno jak w zyci.

 5. W Raciborzu jest zbyt ciemno na przejściach dla pieszych a sami piesi czują się jak święte krowy na drodze, zero zastanowienia nad tym ze jest po zmroku, że nie są dostatecznie widoczni itp. Do tego dochodzi jeszcze przyzwyczajenie z letniego okresu do brawurowej jazdy A wilgoć i przymrozki gruntowe nie ostrzegają przed konsekwencjami. Odcinek ulicy, gdzie doszło do potrącenia jest tragiczny jeśli chodzi o bezpieczną jazdę.

 6. Ubrani na czarno, bez oglądania czy można bezpiecznie wkroczyć na pasy i niestety nieszczęście.W tym miejscu już nie raz i za dnia wtargnęli mi ludzie na pasy ?

  • srutututu!!! ja widziałem wczoraj w tym miejscu jak jeden kierowca zatrzymał się piesi weszli na jezdnię przed zatrzymanym pojazdem a drugi z naprzeciwka zamiast się zatrzymać przyspieszył i prawie odbił się od krawężnika omijając ich

  • Przecież piesi powinni się czuć bezpiecznie na pasach. Oczywiście najlepiej jakby świecili jak choinka ale to kierowca powinien zachować szczególną ostrożność. Byłam tam po wypadku i wszystko wskazywało na to że oni już schodzili z tych pasów A kierowca jechał sorry pędził od strony miasta.

 7. Strach przechodzić przez pasy. Będzie Ci jechał taki i tragedia gotowa. Ukarać i to surowo. Niech jeździ na rowerze jak nie potrafi autem jechać

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here