Marek Kurpis i Damian Knura w siedzibie PKS w Kluczborku [ZDJĘCIA]

Spotkanie w Kluczborku
Spotkanie w Kluczborku

Na spotkaniu wymieniono się doświadczeniami dwóch zbliżonych do siebie liczbą taboru oraz ilością pracowników spółek w kontekście planowanych zmian w przepisach o transporcie zbiorowym oraz reorganizacji sieci szkolnej.

4 grudnia wicestarosta Marek Kurpis oraz prezes PKS w Raciborzu Damian Knura gościli w siedzibie Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kluczborku, gdzie spotkali się z prezesem spółki Marcinem Wiechą i kierownikiem przewozów Markiem Marciniakiem.

- reklama -

Celem spotkania było omówienie doświadczeń kluczborskiego PKS-u w sprawie pozyskania oraz wprowadzenia do użytkowania 13 autobusów zakupionych przez powiat kluczborski i wniesionych aportem do spółki PKS w ramach projektu unijnego podobnie jak w przypadku raciborskiego samorządu. Ponadto w czasie spotkania wymieniono się doświadczeniami dwóch zbliżonych do siebie liczbą taboru oraz ilością pracowników spółek w kontekście planowanych zmian w przepisach o transporcie zbiorowym oraz reorganizacji sieci szkolnej i jej wpływie na transport publiczny.

fot. Starostwo Powiatowe w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. No myślę, ze wuefista powinien wymienić się doświadczeniami z kołem „I z Ciebie może być niezły biedroń”

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj