Dni Raciborza: Koncert „Kultu” biletowany? Nie zabraknie również disco-polo

5
Koncert Kultu będzie biletowany? fot.: pixabay.com

W raciborskim magistracie trwają rozmowy na temat możliwości biletowania koncertu legendarnej grupy muzycznej Kult, która ma zagrać w ramach organizowanych w czerwcu, Dni Raciborza. 

Taki pomysł miała już kiedyś była wiceprezydent Raciborza, Ludmiła Nowacka. Cena biletu jaką proponowała, miała oscylować wokół kwoty 5zł. Dziś, nieoficjalnie mówi się, że bilet mógłby kosztować około 20zł. Urzędnicy zapewniają, że żadne decyzje w tej kwestii nie zostały jeszcze podjęte, a jest to jedynie przedmiotem rozważań.

- reklama -

Obecny wiceprezydent miasta, Michała Fita, poinformował nas ponadto, że poza zespołem Kazika Staszewskiego, na imprezie mogą się pojawić również gwiazdy formatu disco-polo. Jak sam podkreśla, nie chce na razie zdradzać więcej szczegółów. – Chcemy zadbać o gusta muzyczne, jak największej ilości raciborzan, dlatego, poza Kultem pojawią się również przedstawiciele tych lżejszych gatunków muzycznych – tłumaczy.

Dni Raciborza, w tym roku, odbędą się w weekkend pomiędzy 14 a 16 czerwca na Zamku Piastowski, a nie jak do tej pory, na Placu Długosza.

EmZet

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Jest to świetne rozwiązanie . Nie będziemy musieli oglądać pijanej patologii pod sceną która sama urządza swoje show. Przyjdą osoby które kulturalnie chcą się bawić w towarzystwie dobrej muzyki. Skoro mieszkańcy oczekują od miasta tak wiele niech sami również się dołożą . Dawajcie też zamiast tylko żądać i brać

  2. obyś się kolego nie zdziwił…myślę , że dość dużo przyjdzie, przyjedzie i będzie się dobrze bawić . dobry pomysł.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here