100 tys zł na organizację wypoczynku dla raciborskich dzieci. Ratusz ogłasza konkurs

0
krzanowice brenna wycieczka
Wypoczynek dla dzieci młodzieży powinien być organizowany do 31 sierpnia na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Prezydent Miasta Racibórz ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych w zakresie: przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym na rok 2019, na zadanie pod nazwą „organizacja wypoczynku letniego z programami profilaktycznymi dla dzieci i młodzieży”.

Na realizację zadania przeznaczono kwotę 100 tysięcy złotych. Wypoczynek dla dzieci i młodzieży powinien zostać zorganizowany do 31 sierpnia na rzecz mieszkańców naszego miasta.

- reklama -

Stowarzyszenia, które są zainteresowane w udziale w konkursie, swoje propozycje powinny składać w Urzędzie Miasta w Wydziale Spraw Społecznych do 15 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi bezzwłocznie po zatwierdzeniu wyników komisji konkursowej – informują urzędnicy.

publ.: EM Zet
#UM

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here