100 tys zł na organizację wypoczynku dla raciborskich dzieci. Ratusz ogłasza konkurs

krzanowice brenna wycieczka
Wypoczynek dla dzieci młodzieży powinien być organizowany do 31 sierpnia na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Prezydent Miasta Racibórz ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych w zakresie: przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym na rok 2019, na zadanie pod nazwą „organizacja wypoczynku letniego z programami profilaktycznymi dla dzieci i młodzieży”.

Na realizację zadania przeznaczono kwotę 100 tysięcy złotych. Wypoczynek dla dzieci i młodzieży powinien zostać zorganizowany do 31 sierpnia na rzecz mieszkańców naszego miasta.

- reklama -

Stowarzyszenia, które są zainteresowane w udziale w konkursie, swoje propozycje powinny składać w Urzędzie Miasta w Wydziale Spraw Społecznych do 15 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi bezzwłocznie po zatwierdzeniu wyników komisji konkursowej – informują urzędnicy.

publ.: EM Zet
#UM

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here