Szukajcie aż znajdziecie. Radny Fica prosi prezydenta o sfinansowanie ważnej inwestycji

3
Radny miejski Marcin Fica zarzuca prezydentowi miasta, że ten znalazł 45 tys zł na łąki, a poskąpił na zadania z dziedziny bezpieczeństwa.

Radny miejski Marcin Fica, wystosował interpelację do prezydenta Raciborza Dariusz Polowego, w której po raz kolejny prosi o rozwiązanie problemu doświetlenia newralgicznych miejsc w Raciborzu.

Jak sam zauważa, w budżecie miasta znalazło się 45 000 złotych na sfinansowanie inwestycji „zakładanie łąk kwietnych w Parku Zamkowym”, a zabrakło na ważne działania z dziedziny bezpieczeństwa w mieście.

- reklama -

– W związku z znalezieniem 45 000.00 zł na realizację zadania „Zakładanie łąk kwietnych w Parku Zamkowym”, ponownie zwracam się o oświetlenie skweru pomiędzy ulicami Głubczycka i Spółdzielcza, jak również przystanku przy ulicy Głubczyckiej i zamontowanie wysięgnika narożnego na lampie na skrzyżowaniu ulic Drzymały i Sienkiewicza, aby oświetlić przejście dla pieszych znajdujące się na ulicy Sienkiewicza na które Pan prezydent wcześniej nie znalazł pieniędzy, a powyższa kwota wystarczyłaby na te zadania, które są ważne dla bezpieczeństwa mieszkańców – pisze radny Fica w swojej interpelacji.

EmZet

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Przecież łąki to tańsze utrzymanie terenu, a więc oszczędności i w efekcie kasa na zachcianki pana Ficy. Samo się nie zarobi. Ile pieniędzy przybędzie w budżecie z pomysłów pana Ficy?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here