Internet zastygł. Miliony osób nie mogą się zalogować do portalu Facebook [AKTUALIZACJA]

0
Aplikacja Facebook nie działa!

Pierwsze problemy użytkownicy mogli odczuć dziś (13.03) o godzinie 17:04. Na tę chwilę nie można się zalogować do aplikacji ani publikować postów. Nie wiadomo kiedy aplikacja zacznie znowu działać.

Jak się okazuje, trudności w dostępie do największego portalu społecznościowego nie dotyczą tylko Polski. Internauci z Wielkiej Brytanii również zgłaszają, na konkurencyjnym Twitterze, trudności w zalogowaniu do aplikacji Marka Zuckerberga. To właśnie na Twittera, w tym momencie, przeniosły się całe media społecznościowe świata, gdyż Instagram, należący do Facebooka, również przestał prawidłowo działać.

- reklama -

Przy każdej próbie publikacji posta na swojej bądź obcej tablicy, pojawia się komunikat o treści: „Ups!Coś poszło nie tak. Pracujemy nad naprawieniem tego tak szybko jak to możliwe….”

Niektórzy mogli zobaczyć komunikat o następującej treści: „Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe. Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń”

Obecnie, o godzinie 18:55, administracja Facebooka informuje nas, że przerwa w działaniu aplikacji potrwa parę godzin.

[AKTUALIZACJA] 23:20

Niektóre funkcje Facebooka, takie jak logowanie, przeglądanie tablicy i wysyłanie wiadomości, powróciły już do normy. Niestety, w dalszym ciągu nie można wstawiać postów, ani na swojej tablicy, ani na tablicach innych osób.

[AKTUALIZACJA] 14.03 01:20

Wszystko wróciło do normy. Można w pełni korzystać z serwisu. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji o wycieku ewentualnych danych.

Facebook to serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji, będący własnością Facebook, Inc. z siedzibą w Menlo Park. W czerwcu 2017 liczba użytkowników na całym świecie wynosiła prawie 2 miliardy, a dziennie aktywnych jest prawie 1,3 mld osób. Średni wiek użytkownika serwisu to 22 lata. Dane zgromadzone na Facebooku to ponad 980 petabajtów, co 24 godziny przybywa ponad 0,5 petabajta. Przeciętny użytkownik spędza na Facebooku około 21 minut.

 

EmZet

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here