Ofensywa walczy o II ligę. Na początek przegrana [ZDJĘCIA]

Ofensywa Racibórz – WSTK Wschowa

Po trzech wyrównanych kwartach w ostatniej zdecydowanie lepsi okazali się goście.

W dniach 5-7 kwietnia w Arenie Rafako w Raciborzu ma miejsce turniej półfinałowy o awans do II ligi koszykówki. W pierwszym swoim meczu Ofensywa Racibórz przegrała 69:83 z WSTK Wschowa.

Ofensywa Racibórz – WSTK Wschowa 69:83 (19:17, 21:25, 18:17, 11:24)

Ofensywa Racibórz: Patryk Szklarz 20, Marek Sidor 11, Oskar Szkurłat 11, Marek Szalc 8, Łukasz Piórkowski 7, Emil Szwed 6, Daniel Atłachowicz 2, Paweł Barski 2, Damian Półtorak 2, Roman Jędrzejczak, Adam Zwierzyna, Damian Dziwoki

KK UR Kraków – ZZKK Orzeł Ziębice 95:82 (25:19, 20:22, 23:20, 28:22)

1 KOMENTARZ

1. Fajnie, że koszykówka „żyje” w Raciborzu, ale po meczu nasunęły mi się dwie refleksje: 1) Żałuję, że chociaż na parę minut na boisko trener nie wpuścił Damiana Dziwokiego. Była taka kwarta, że wynik był na remis zrobił zmiany, ale Damian grzał ławę. 2) Zastanawiam się kto wreszcie „ogarnie” tę raciborską koszykówkę i zajmie się tym byśmy chociaż na najniższym szczeblu rozgrywek oglądali młodych zawodników z Raciborza. Gdzie te chłopaki, których z takim powodzeniem trenował Arek Galdia? Parę razy w meczu były sytuacje, że na boisku był tylko jeden raciborzanin.