Raciborscy urzędnicy szkolili się z zakresu obsługi inwestora

0

W dniach 10 – 11 czerwca w Wiśle odbyły się warsztaty  organizowane przez Województwo Śląskie wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu SA.

Z ramienia Urzędu Miasta Racibórz na szkolenie została zaproszona naczelnik Wydziału Rozwoju Anna Kobierska – Mróz wraz z Kierownikiem Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora Wojciechem Hipnarowiczem.

- reklama -

Podczas tegorocznego spotkania zostały omówione zagadnienia dotyczące m.in. negocjacji samorządowych, tj. sztuki budowania partnerstw gospodarczych w praktyce.

Tematem spotkania było również omówienie ze Śląskim Centrum Obsługi Inwestora wspólnego projektu, w ramach programu unijnego POWER w zakresie obsługi inwestora. Miasto Racibórz wraz z innymi gminami województwa śląskiego będzie uczestniczyć w tym projekcie. Rozpoczęcie planowane jest na koniec bieżącego roku.

– Szkolenia zapewniają ciągły rozwój naszej kadry, pozwalają na zdobywanie i poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin. Staramy się aby w naszym Urzędzie Miasta zapewnić państwu jak najlepszą pomoc i obsługę – podkreśla rzecznik prasowa Urzędu Miasta, Karina Powała.

 

EnDe

#UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here