Zatrzasnął się w samochodzie-chłodni. Uratowali go policjanci

Policjanci uwolnili kierowcę z samochodowej chłodni fot.: pixabay.com

Do nietypowej interwencji zostali wezwani pszowscy policjanci. Musieli uwolnić kierowcę samochodu dostawczego, który zatrzasnął się w komorze – chłodni. 

Policjanci z Pszowa pomogli kierowcy samochodu dostawczego, który zatrzasnął się w komorze chłodni. Drzwi można było otworzyć tylko od zewnątrz. Na szczęście mężczyzna miał przy sobie telefon i szybko wezwał pomoc. Mundurowi wydostali kierowcę na zewnątrz.

- reklama -

2 lipca przed 7.00 dyżurny wodzisławskiej komendy odebrał zgłoszenie z centrum powiadamiania ratunkowego. Wezwanie dotyczyło nietypowej interwencji. Na numer alarmowy zadzwonił kierowca samochodu dostawczego, który jak twierdził zatrzasnął się w komorze chłodni i prosił żeby go wypuścić. Jak się okazało drzwi można było otworzyć tylko z zewnątrz. Na ulicę Traugutta pojechał patrol z pszowskiego komisariatu. Samochód stał zaparkowany przy krawędzi jezdni. Okazało się, że mężczyzna wszedł do chłodni, a silny podmuch wiatru zatrzasnął drzwi. Na szczęście miał przy sobie telefon i mógł wezwać pomoc. Funkcja chłodzenia w tym czasie nie była włączona. Policjanci po przyjeździe na miejsce po prostu otworzyli drzwi z zewnątrz i wypuścili uwięzionego kierowcę.

EnDe

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here