Tancerze MDK w Raciborzu na obozie tanecznym w Kielcach [ZDJĘCIA]

0
Tancerze MDK w Raciborzu na obozie tanecznym w Kielcach
Tancerze MDK w Raciborzu na obozie tanecznym w Kielcach

Pary sportowego tańca towarzyskiego koła Studio 1 MDK uczestniczyły w sportowym obozie tanecznym przygotowującym do rywalizacji w turniejach w nowym sezonie.

Pary sportowego tańca towarzyskiego koła Studio 1 MDK: Partyk Ternka i Natalia Siwoń, Adam Nagel, Karol Kubiczek i Natalia Kubiczek, Alexander Grzybek i Joanna Badurczyk oraz Leonie Grzybek od 22 do 29 sierpnia uczestniczyły w sportowym obozie tanecznym przygotowującym do rywalizacji w turniejach tanecznych w nowym sezonie. Młodzi tancerze doskonalili nie tylko technikę taneczną pod okiem wymagających trenerów, ale pracowali również nad ogólną sprawnością fizyczną niezbędną dla każdego tancerza.

- reklama -

Zajęcia prowadzone były przez wysoko utytułowanych tancerzy: trenerów Szkoły Tańca Team Ornontowice Magdalenę Froń i Macieja Nagórskiego – tańce standardowe oraz Adriannę i Michała Kulesza, trenerów Szkoły tańca Rising Stars w Warszawie – tańce latynoamerykańskie. Uczestnicy obozu oprócz treningów mogli zrelaksować się na basenie, zwiedzić oceanarium, pobawić się na dyskotece oraz wziąć udział w obozowym turnieju tanecznym, którego zwycięzcami w stylu latynoamerykańskim została para z MDK: Patryk Ternka i Natalia Siwoń.

Obóz odbywał się w ośrodku Polanika – Kompleks Świętokrzyska Polana w Chrustach pod Kielcami, a organizatorem obozu była Fundacja Świętokrzyskie Centrum Sportu.

fot. MDK w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here