Chora trzylatka porzucona przez rodziców. Trwa zbiórka dla Wiktorii

0
Wiktoria

Trzyletnia Wiktoria z Kędzierzyna-Koźla urodziła się z wadą serca. Kiedy rodzice dowiedzieli się o jej rzadkiej chorobie, jaką jest Zespół Ebsteina, porzucili dziewczynkę. Wiktoria trafiła do domu dziecka.

– Wiktoria jest bardzo pogodną i ruchliwą dziewczynką ale nawet po małym wysiłku widać zasinienia na jej twarzy. Jedynym sposobem dla jej życia jest operacja poza granicami naszego Państwa (USA). Operacja, która jest potrzebna Wiktorii by mogła dalej żyć została wyceniona na 500 000zł + ok 5000 dolarów za każdy jeden dzień pobytu dziecka w szpitalu powyżej 7 dni – czytamy na stronie zbiórki.

- reklama -

Jak donosi portal KK24 rodzice zostawili Wiktorię, gdy miała pół roku. Rodzina zastępcza, która zaopiekowała się dziewczynką wzięła sprawy w swoje ręce i zawalczyła o jej życie. W zbiórce zebrano już 128 794 zł, jednak celem jest 500 tys. złotych. Pomóc może każdy.

Na Facebooku utworzono też grupę pod nazwą „Serduszkowe licytacje dla Wiki”. Dochód ze wszystkich licytacji zostanie przeznaczony na operację dziewczynki. Grupa liczy już 3,8 tys. osób.

Wiktoria

/red./

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here