Gmina Kuźnia Raciborska partnerem społecznym meczu Górnika Zabrze

0
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze

13 młodych mieszkańców gminy wyjdzie w eskorcie dziecięcej wraz z piłkarzami Górnika Zabrze i sędziami meczu, a mieszkańcy gminy będą mogli kupić bilety z rabatem 20%.

Trwa dopinanie ostatnich szczegółów przed meczem 26. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze – Cracovia, który odbędzie się na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu 6 marca o godz. 20:30. Dla gminy Kuźnia Raciborska ten mecz ma szczególne znaczenie – objęcie funkcji partnera społecznego meczu.

- reklama -

13 młodych mieszkańców gminy w wieku od 7 do 13 lat wyjdzie w eskorcie dziecięcej wraz z piłkarzami Górnika Zabrze i sędziami meczu. Reklama gminy pojawi się na stronie internetowej klubu, w Strefie Biznesu oraz na banerach reklamowych LED wokół płyty boiska.

Wszyscy mieszkańcy gminy za okazaniem dokumentu tożsamości (dowód osobisty wystawiony przez Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska lub inny dokument tożsamości potwierdzający zamieszkiwanie na terenie gminy) będą mogli zakupić stacjonarnie bilety z rabatem 20%.

Aktualny cennik biletów na mecz (od podanych cen należy odjąć 20%):
– trybuna wschodnia: bilet normalny 30,00 zł, bilet ulgowy 20,00 zł,
– trybuna północna, południowa, narożniki: bilet normalny 20,00 zł, bilet ulgowy 15,00 zł,
– sektor rodzinny: bilet normalny 20,00 zł, bilet ulgowy 5,00 zł.

Więcej szczegółów dotyczących miejsc można wyszukać na stronie gornikzabrze.pl.

Osoby, które nie mają możliwości wyjazdu na stadion, będą mogły oglądać transmisję meczu w programie Canal+ Sport od godz. 20:25.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here