Adam Majchrzak z Raciborza objął stanowisko Trenera Kadry Polski Iaido

Adam Majchrzak
Adam Majchrzak został powołany na stanowisko Trenera Kardy Polski Iaido.

Adam Majchrzak na co dzień jest trenerem w raciborskim klubie Butokukan, działającym przy Raciborskim Ośrodku Aikido. Praktycznie od początku swej przygody z iaido, był i jest również czynnym zawodnikiem.

W wyniku konkursu ogłoszonego przez Polski Związek Kendo, Adam Majchrzak został powołany na stanowisko Trenera Kardy Polski Iaido. Będzie odpowiedzialny za prowadzenie szkolenia w ramach szerokiej kadry iaido, organizację zgrupowań, weryfikację poziomu przygotowania zawodników pod kątem ścisłej kadry, a następnie wyselekcjonowanie osób, które wejdą w skład Reprezentacji Narodowej Polski na Mistrzostwa Europy Iaido, które w tym roku odbędą się jesienią w Belgradzie.

- reklama -

Adam Majchrzak na co dzień jest trenerem w raciborskim klubie Butokukan, działającym przy Raciborskim Ośrodku Aikido. Praktycznie od początku swej przygody z iaido, był i jest również czynnym zawodnikiem. Niejednokrotnie wygrywał lub stawał na podium Mistrzostw Polski Iaido. Reprezentował również nasz kraj na Mistrzostwach Europy, gdzie zdobywał miejsca medalowe (srebro, brąz). Był również stypendystą Ministra Sportu, za osiągnięcia sportowe. Jest czynnym uczestnikiem i organizatorem zgrupowań szkoleniowych w kraju i za granicą. Udziela się również jako sędzia zawodów i egzaminator. Jednak sukcesy osobiste nie są tu tak istotne, jak fakt, że młodzi zawodnicy klubu Butokukan który prowadzi święcili również sukcesy w ostatnim czasie na zawodach w kraju i za granicą.

/materiał nadesłany publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here