Dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców w zakresie tarczy antykryzysowej

0
Telefon
Fot. Freepik

W sobotę, 18 kwietnia, weszły w życie zmiany w tzw. tarczy antykryzysowej. Teraz skorzysta z nich więcej osób. Zmiana przepisów to też nowe pytania i wątpliwości. Odpowiedzi udzieli ekspert ZUS 23 kwietnia.

W sobotę, 18 kwietnia, weszły w życie zmiany w tzw. tarczy antykryzysowej. Dotyczą one m.in. zwolnienia ze składek w ZUS oraz świadczeń postojowych. Teraz skorzysta z nich więcej osób. W związku z tym chorzowski oddział ZUS oraz Miejski Inkubator Przedsiębiorczości RAWA INK w Katowicach już 23 kwietnia  (w czwartek) w godz. od 12 do 14.00 organizuje dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców.

- reklama -

Zwolnienie z obowiązku opłacenia należności z tytułu składek za marzec – maj 2020 r., świadczenie postojowe dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne i osób prowadzących działalność gospodarczą, ulgi  w opłacaniu składek bez opłaty prolongacyjnej – odroczenie terminu płatności lub rozłożenie na raty należności z tytułu składek – to główne zagadnienia na jakie będzie można uzyskać odpowiedź od eksperta ZUS w ramach czwartkowego dyżuru telefonicznego. Zapraszamy do kontaktu już 23 kwietnia, w czwartek,  w godz. od 12.00 do 14.00 pod numerem telefonu: 32 34 90 626.

– Mamy nadzieję, że dzięki bezpośredniej rozmowie z naszym pracownikiem uda się rozwiać wątpliwości naszych klientów w zakresie nowych przepisów i uzyskać niezbędną pomoc przy wypełnianiu wniosków w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. Zapraszamy do udziału w dyżurze – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

/ZUS oprac.c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here