Biblioteka w szpitalu nieczynna, w Markowicach otwarcie 11 maja

ksiazki
Książki

Biblioteka w Markowicach, która dotychczas była zamknięta dla czytelników z powodu remontu szkoły, otwiera się już po weekendzie.

Działająca w Szpitalu Rejonowym przy ul. Gamowskiej Filia nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu jeszcze długo może być nieczynna. Z kolei biblioteka w Markowicach, która dotychczas była zamknięta dla czytelników z powodu remontu szkoły, otwiera się już po weekendzie.

- reklama -

Wszystkie zbiory wypożyczone w Filii nr 4 w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu można oddawać przy bocznym wejściu do biblioteki przy ul. Kasprowicza 12 (od parkingu sklepu Dino) od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00. Termin zwrotu zbiorów został przedłużony do 10 czerwca 2020 r., więc czytelnicy nie muszą obawiać się kar za przetrzymane książki.

Dobra wiadomość dotarła z kolei z Markowic. Działająca tam Filia nr 10 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu otworzy się 11 maja dla czytelników. Biblioteka będzie czynna w poniedziałki i środy w godz. 11:00-18:00 oraz w piątki w godz. 9:00-15:00. Przerwa techniczna w godz. 13:30-14:00.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj