O przywrócenie funkcji szpitala i poradni walczy Komitet Walki o Ochronę Zdrowia i Życia Mieszkańców Ziemi Raciborskiej

Szpital w Raciborzu
Szpital w Raciborzu. Fot. archiwum portalu

Listy „Domagamy się przywrócenia Szpitala Rejonowego w Raciborzu wraz z dostępem do poradni specjalistycznych przy ul. Gamowskiej 3” będą wysyłane do ministra zdrowia i wojewody śląskiego.

– Szanowni mieszkańcy Raciborza i powiatu raciborskiego. Uprzejmie proszę w imieniu Społecznego Komitetu Walki o Ochronę Zdrowia i Życia Mieszkańców Ziemi Raciborskiej o wpisanie się na załączonej liście do ministra zdrowia i wojewody śląskiego: „Domagamy się przywrócenia Szpitala Rejonowego w Raciborzu wraz z dostępem do poradni specjalistycznych przy ul. Gamowskiej 3”. Proszę o zebranie podpisów od osób zainteresowanych i przekazanie mi list do Apteki św. Mikołaja w Raciborzu, ul. ks. Londzina 34 lub wrzucenie ich do skrzynki pocztowej przy wejściu do apteki – pisze Piotr Klima, radny Rady Miasta Racibórz, przewodniczący Społecznego Komitetu Walki o Ochronę Zdrowia i Życia.

- reklama -

Wypełnione listy można też przesłać mailem na: [email protected] (skan lub zdjęcie). – Listy te będziemy sukcesywnie, co tydzień, wysyłać do Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Odpowiedź adresatów przekażemy państwu po jej otrzymaniu – pisze Piotr Klima. Kontakt: tel. 501 088 491 lub mailem na adres j.w.

Do pobrania: List do ministra zdrowia i wojewody śląskiego: „Domagamy się przywrócenia Szpitala Rejonowego w Raciborzu wraz z dostępem do poradni specjalistycznych przy ul. Gamowskiej 3”

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj