Budynek z Rudyszwałdu w finale ogólnopolskiego konkursu

Rudyszwałd
W finale konkursu znalazł się również obiekt z naszego regionu. Fot. UG Krzyżanowice

1 czerwca rozpoczął się plebiscyt internetowy dla obiektów startujących w Finale Konkursu na Modernizację Roku i Budowę XXI w. W gronie finalistów znalazł się Ośrodek Integracji i Aktywności Społecznej w Rudyszwałdzie, gmina Krzyżanowice.

Ruszył finalny etap ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku i Budowa XXI w.” W finale znalazł się również obiekt z naszego regionu. Chodzi o Ośrodek Integracji i Aktywności Społecznej w Rudyszwałdzie.

- reklama -

Głosowanie na obiekty startujące w finale zakończy się 3.08.2020 o godz. 12.00.
Głosy z I etapu sumowane będą z głosami z finału dopiero po zakończeniu głosowania w sierpniu 2020 r.

Budynek Integracji i Aktywności Społecznej w Rudyszwałdzie został wybudowany dla społeczności lokalnej w obszarze transgranicznym przy granicy z Czechami oraz dla realizacji działalności Ochotniczej Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich, Rad – Sołeckiej i Parafialnej, świetlicy młodzieżowej oraz innych organizacji o charakterze lokalnym.

Przedmiotowy budynek posiada 3 kondygnacje. Na parterze budynku zlokalizowano strażnicę Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z biurem OSP i zapleczem socjalno – technicznym, sołtysówkę, sanitariaty zewnętrzne do obsługi imprez integracyjnych oraz pomieszczenie techniczne. Na piętrze znajduje się integracyjna sala zajęć wraz z niezbędnym zapleczem. Poddasze to duża sala spotkań, pełniąca funkcję świetlicy sołeckiej wraz z zapleczem socjalnym.

Gmina Krzyżanowice zachęca do codziennego głosowania na gminny obiekt. Głosować można klikając TUTAJ.

/Urząd Gminy Krzyżanowice oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj