Trzech pijanych kierowców w rękach raciborskiej policji

Policja
Zdjęcie poglądowe

Rekordzista to 54– letni mieszkaniec województwa opolskiego, który został zatrzymany przez mundurowych z drogówki w Raciborzu na ulicy Wojska Polskiego.

W miniony weekend raciborscy policjanci w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili 3 nietrzeźwych kierowców. Rekordzista to 54– letni mieszkaniec województwa opolskiego. Został zatrzymany 11 lipca około godziny 10.55, gdy kierował samochodem osobowym renault i spowodował kolizję drogową. Po przebadaniu mężczyzna w organizmie miał ponad jeden promil alkoholu.

- reklama -

Policja ponownie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to, by pamiętać, że po wypiciu alkoholu nie należy prowadzić żadnego pojazdu, samochodu, roweru, motocykla. Pamiętajmy, że kierowanie wszelkimi pojazdami na ,, podwójnym gazie,, jest zabronione nie tylko przepisami prawa, ale także zagraża życiu i zdrowiu kierującego, a ponadto stwarza zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Brak rozsądku i wyobraźni wśród kierowców był już wiele razy przyczyną tragedii, dlatego pamiętajmy i myślmy o konsekwencjach przed , a nie po fakcie – apeluje policja.

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj