5000 zł do wygrania w Konkursie na Najlepszy Biznesplan 2020

Konkurs na biznesplan

Już po raz piąty początkujący przedsiębiorcy i osoby z pomysłem na biznes mogą startować w Konkursie na Najlepszy Biznesplan w formie modelu biznesowego. Główna nagroda to 5000 zł. 

Konkurs organizowany jest na terenie miasta Racibórz i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Do konkursu przystąpić mogą mieszkańcy Raciborza z pomysłem na biznes oraz przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzący swoje firmy w Raciborzu. Pomysły konkursowe spisane na specjalnym formularzu dostępnym na stronie PrzedsiebiorczyRaciborz.pl można składać do 13 listopada 2020 r.

- reklama -

Zainteresowani udziałem w konkursie mogą liczyć na wsparcie kadry Inkubatora Przedsiębiorczości, specjalnie przygotowany cykl konsultacji a w kolejnym etapie szkolenie z prezentacji pomysłów biznesowych.

Harmonogram:

  • 1 etap – przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Konkursie i indywidualne doradztwo od 17 września do 13 listopada 2020 r.
  • 2 etap – ocena formalna zgłoszonych biznesplanów w formie modeli biznesowych od 16 listopada do 20 listopada 2020 r.
  • 3 etap – wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów w formie modeli biznesowych od 23 listopada do 27 listopada 2020 r. i zakwalifikowanie ich do Wielkiego Finału Konkursu
  • 4 etap – szkolenie z wystąpień publicznych – 05 grudnia 2020 r.; indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów konkursu – 30 listopada do 9 grudnia 2020 r.
  • 5 etap– Wielki Finał Konkursu na Najlepszy Biznesplan w formie modelu biznesowego, który odbędzie się 10 grudnia 2020 roku

Więcej informacji na temat konkursu udziela Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu (ul. Batorego 7, pok. 4, II piętro, 47-400 Racibórz).

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj