Racibórz: Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów

Nowy rozkład jazdy

Od przyszłego poniedziałku zmieni się rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Od poniedziałku z uwagi na sytuację epidemiologiczną i mniejszy ruch pasażerski do odwołania wprowadzony zostaje rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej obowiązujący jak w soboty dla linii nr: 11, 12, 13, 15. Bez zmian funkcjonować będzie linia nr 16, która jest objęta dodatkowym porozumieniem międzygminnym.

- reklama -

Jeśli zajdzie taka potrzeba, adekwatnie do panującej sytuacji, będą podejmowane decyzje o dołożeniu dodatkowych kursów – informuje magistrat.

Nowe rozkłady jazdy obowiązujące od poniedziałku dostępne są na stronie Przedsiębiorstwa Komunalnego.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Jak dotrzeć do pracy na ul gospodarczą jak się pracuje na dwie zmiany jak nie ma w tym rozkładzie sobotnim wogule żadnego dojazdu Tak samo na widok niema na 6 ani po 22 żadnego dojazdu ale kogo to obchodzi ze ludzie nie mają jak dotrzeć do zakładów pracy byle pk zaoszczędzi

  2. Tak byle bilety posprzedawali miesieczne a teraz sobie wprowadzają rozkład którym nie można dojechać a ni wrócić z pracy w takim razie niech zwrócą za bilety bo nie będziemy płacić za coś czym nie można i tak dojechać jak czeba na piechotę iść.

  3. To co robi pk pasażerom jest ohydne brak juz słowa co wyprawiają z pasażerami tylko im życie utrudniają tłumacząc się sytuacja epidiologiczna a im to na rękę a ludzie niech sobie dojeżdżają jak chcą jak tak to niech i zakłady pracy pracują w systemie sobotnim albo niech zamkną jak dojechać jak komunikacja miejska sobie robi rozklad weekend owy.

  4. Nie wszyscy mają samochody ludzie komunikacja też dojeżdżają do pracy pokupowali bilety miesieczne a teraz co to nie znaczy ze niema szkoły ze trzeba ograniczenia autobusów proszę to wziąć pod uwagę i zrobić dojazdy .

  5. Mało, że PK nas wyruchał z obsługą, to PKS też wakacyjny!
    Uważam, że prezydent miasta i prezesi PK, PKS, TO SĄ GŁÓWNI WINOWAJCY SYTUACJII w Raciborzu!

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj