Minimalizm po polsku. Spotkanie z Anną Mularczyk-Meyer w raciborskiej bibliotece

Anna Mularczyk-Meyer
Anna Mularczyk-Meyer

Minimalizm to asceza i obsesja liczenia przedmiotów? Anna Mularczyk-Meyer rozprawi się z tym stereotypem i na podstawie osobistych doświadczeń i obserwacji opowie o przeszkodach, jakie można napotkać w procesie upraszczania życia oraz o sposobach ich pokonania.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Zakupów raciborska biblioteka zaprasza 27 listopada na spotkanie z Anną Mularczyk-Meyer – autorką książek „Minimalizm po polsku” i „Minimalizm dla zaawansowanych”, prowadzącą Prosty Blog. – Uporządkuj swoje otoczenie, naucz się oszczędzać i lepiej gospodarować swoim czasem – zachęca raciborska biblioteka.

- reklama -

Minimalizm to asceza i obsesja liczenia przedmiotów? Anna Mularczyk-Meyer rozprawia się z tym stereotypem i na podstawie osobistych doświadczeń i obserwacji opowiada o przeszkodach, jakie można napotkać w procesie upraszczania życia oraz o sposobach ich pokonania. Szuka przyczyn obecnego konsumpcyjnego szaleństwa oraz chciwości dóbr i przeżyć. Twierdzi, że można żyć prościej i wolniej, nie mając poczucia straty i wyrzeczenia, a wręcz przeciwnie, czerpiąc z życia więcej radości.

Anna Mularczyk-Meyer od 2010 roku prowadzi Prosty blog (www.prostyblog.com), który jest najstarszym w Polsce blogiem poświęconym tematyce minimalizmu i prostoty. Dawniej nosił nazwę „Minimalistka” i początkowo był zapisem zmagań z przytłaczającym nadmiarem zgromadzonych rzeczy. Z wykształcenia jest iberystką, zawodowo zajmuje się tłumaczeniami, głównie o charakterze technicznym i użytkowym. W wolnych chwilach oprowadza hiszpańskojęzycznych turystów po Zamku Królewskim na Wawelu. Jest autorką książek „Minimalizm po polsku” i „Minimalizm dla zaawansowanych”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 27 listopada o godz. 16:00 na platformie Clickmeeting: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-anna-mularczyk-meyer

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here