Warsztaty online dla mieszkańców. Tematem strategia rozwoju Raciborza

Warsztaty

Kolejnym etapem, po wstępnych konsultacjach z mieszkańcami oraz zebraniu ankiet, są warsztaty dla mieszkańców poszczególnych dzielnic Raciborza. Kolejne już 15 i 17 marca.

Trwają prace nad strategią rozwoju Raciborza. Ostatnio Miasto zakończyło przyjmowanie ankiet związanych z budowaniem nowej strategii. – W sumie odebraliśmy około 800 wypełnionych ankiet, co jest bardzo dobrym wynikiem i pokazuje, że mieszkańcy chcą aktywnie uczestniczyć w wyznaczaniu kierunku dla Raciborza. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Już dziś zapraszamy do udziału w warsztatach online dla mieszkańców poszczególnych dzielnic – przekazuje magistrat.

- reklama -

Kolejnym etapem prac są warsztaty dla mieszkańców poszczególnych dzielnic Raciborza. Jak informuje magistrat, ze względu na pandemię zdecydowano się na zmianę formuły warsztatów  15 marca (Ocice/Nowe Zagrody) i 17 marca (Ostróg/Centrum). Spotkania odbędą się w formie online za pośrednictwem platformy ZOOM zamiast stacjonarnie. O formule następnych warsztatów informować będziemy na bieżąco.

Link do spotkania znajdziecie tutaj 

Czytaj także:

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj