Pogrzeb zastrzelonego policjanta śp. Michała Kędzierskiego. Relacja na żywo w TVP Info

Pogrzeb
Fot. Zuzanna Sczyrba

W kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu trwają uroczystości pogrzebowe zastrzelonego policjanta śp. Michała Kędzierskiego. Pogrzeb ma charakter państwowy.

- reklama -

Punktualnie o 12:00 w geście solidarności i ku czci śp. Michała Kędzierskiego w wielu miejscach zawyły syreny. Przypomnijmy, 4 maja w Raciborzu mundurowi z Wydziału Prewencji interweniowali wobec mężczyzny, który według zgłoszenia był przebrany w policyjny mundur, pijany lub pod wpływem środków odurzających i mógł poruszać się samochodem. Podczas czynności 40-latek wyciągnął broń i postrzelił policjanta. Niestety, mimo reanimacji, nie udało się uratować życia 43-letniego funkcjonariusza.

https://www.facebook.com/PolicjaPL/posts/4359240537430399

W związku z uroczystościami pogrzebowymi mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Adama Mickiewicza oraz w rejonie skrzyżowania ulic Starowiejska-Ocicka, jak również w rejonie Cmentarza „Jeruzalem” przy ulicy Ocickiej. Utrudnienia przewidziane są w godzinach od 11.30 do 15.00. Wydarzenie transmitują ogólnopolskie media, m.in. TVP Info. Relacja na żywo tutaj

Fot. Zuzanna Sczyrba

Czytaj również:

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here