Koleje Śląskie zapraszają w podróż po Beskidach

beskid slaski
Beskid Śląski

Pasjonaci górskich wędrówek podróżujący pociągami Kolei Śląskich będą mogli udać się na bezpłatną wycieczkę w góry razem z licencjonowanym przewodnikiem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, Koleje Śląskie we współpracy z przewodnikami Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego po raz kolejny organizują akcję „Kolej na Beskidy”.

- reklama -

„Kolej na Beskidy” to okazja dla osób podróżujących pociągami Kolei Śląskich do poznania uroków Beskidu Małego, Śląskiego oraz Żywieckiego, ich historii oraz zwyczajów. Od lipca do września 2021 r. w każdą ostatnią sobotę miesiąca pasjonaci górskich wędrówek będą mogli udać się na bezpłatną wycieczkę w góry razem z licencjonowanym przewodnikiem.

Beskidy to idealne miejsce dla osób lubiących długie piesze wędrówki, podczas których można podziwiać malownicze doliny oraz dziką przyrodę. Liczba szlaków, barwne krajobrazy oraz niezwykłe historie tego regionu to niewątpliwie jedne z największych atutów najmłodszych gór w Polsce, które co roku przyciągają coraz większą liczbę turystów. Beskidzkie szlaki, poza walorami przyrodniczymi, charakteryzują się również dużym zróżnicowaniem tras pod względem trudności, co umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego w gronie rodzinnym.

Warunkiem udziału w akcji jest wysłanie elektronicznego zgłoszenia oraz posiadanie ważnego biletu na przejazd pociągiem Kolei Śląskich do stacji, w której rozpoczyna się wycieczka w dniu jej rozpoczęcia. Liczba uczestników każdej wycieczki jest ograniczona do 20 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Najbliższa wycieczka odbędzie się 31 lipca 2021 r. na trasie: Zwardoń – Rachowiec – Sól Kiczora- Wielka Zabawa – Rajcza, skąd uczestnicy wycieczki odjadą w drogę powrotną.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Kolej na Beskidy”, w tym formularz zgłoszenia oraz regulamin wycieczek, można znaleźć na stronie www: https://www.kolejeslaskie.com/turystyka/kolej-na-beskidy/.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here