Mieczysław Kieca zaprasza na Reggae Festiwal. „Nie straszny nam hejt”

Rafał Karwot i Mieczysław Kieca
Rafał Karwot i Mieczysław Kieca

24 lipca odbędzie się Reggae Festiwal w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku impreza wywołała nieco kontrowersji, a wszystko za sprawą obostrzeń i zasad dotyczących liczby zaszczepionych i niezaszczepionych uczestników wydarzenia. 

O tym, w jaki sposób będą sprzedawane bilety na tegoroczny Reggae Festiwal informowaliśmy jakiś czas temu: Wodzisławski Reggae Festiwal głównie dla zaszczepionych. Burza w sieci

- reklama -

– Pytacie nas jak będziemy weryfikować to, czy jesteście zaszczepieni czy nie jesteście zaszczepieni. My nie mamy prawa was sprawdzać, więc nie będziemy tego robić. To od was zależy czy przyjdziecie, czy nie. My chcemy żebyście byli razem z nami, żebyście się dobrze bawili, robimy jeden dzień, mamy trudne czasy, ale chcemy to zrobić dla Was, dla siebie, dla miasta, żeby dobrze się bawić – powiedział Rafał Karwot z zespołu TABU.

Prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca nawiązał do krytyki, jaka spadła na organizatorów. – Już za kilka dni na wodzisławskim stadionie, wbrew temu, na czym zależy niektórym, odbędzie się Reggae Festiwal. Mamy dla Was dobrą wiadomość, nie straszny nam cały hejt i wszyscy, którzy robią wszystko żeby nasz festiwal zeszpecić, nie uda wam się, spotkamy się na stadionie! – powiedział M. Kieca. Wyjaśnił też, że jeśli ktoś nie zdąży kupić biletów w sieci, to może skorzystać z Kasy Wodzisławskiego Centrum Kultury. -Robimy wszystko, aby w dniu koncertu były otwarte kasy na stadionie – powiedział prezydent.

https://www.facebook.com/mieczyslaw.kieca/videos/504594197506654/

Bilety

Cena biletu: 20 zł

Dzieci do 12 roku życia mają wstęp darmowy.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj