Lato z RCK. Kolejne intensywne dwa tygodnie za nami [ZDJĘCIA]

Joga z Grażyną Tabor

Zajęcia muzyczne, joga czy warsztaty plastyczne. Uczestnicy akcji Lato z RCK intensywnie spędzili minione dwa tygodnie wakacji.

13–22 lipca Świetlica Środowiskowa Brzezie rozbrzmiała radosnymi dźwiękami ukulele. W cyklu zajęć „Lato z ukulele” udział wzięło 13 uczestników w wieku od 7 do 17 lat. Pod okiem Agnieszki Patalong poznali pochodzenie, historię i budowę czy sposób trzymania i strojenia „małej gitarki”. Nauczyli się także grać kilka piosenek.

- reklama -

19, 21 i 23 lipca, dzięki temu, że pogoda dopisała, w ogrodzie Strzechy można było poćwiczyć jogę wraz z Grażyną Tabor. Ten rodzaj pracy i relaks pozwolił dorosłym uczestnikom na rozwój świadomości ciała i głębokie odprężenie.

Kolejną propozycją były warsztaty plastyczne z Andrzejem Śliwickim. Zajęcia odbywały się w dzielnicach Studzienna/Sudół w dniach 26-27 lipca oraz Markowicach w dniach 28-29 lipca. Na spotkania dotarły bardzo wrażliwe młode osoby, które doskonaliły rękę, ale także percepcję wzrokową, a co najważniejsze wzmacniały odwagę w prezentowaniu własnego postrzegania świata w akcie twórczym. – Sierpień za pasem, a my kontynuujemy LATO Z RCK. Zapraszamy! Z nami nie ma nudy! – zachęcają inicjatorzy.

/RCK oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj