Powiat wodzisławski w kadrze. Konkurs fotograficzny dla mieszkańców

zdjecia aparat fotograf
Fot. pexels.com

Celem konkursu jest lepsze poznanie powiatu wodzisławskiego poprzez wyłonienie najciekawszych fotografii wykonanych w sposób nowatorski i kreatywny, a jednocześnie reprezentujących najwyższą jakość.

Ziemia wodzisławska to wyjątkowe miejsce. Jednak żeby się o tym przekonać, czasami trzeba na nią spojrzeć z nieco innej perspektywy. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim proponuje spojrzenie przez fotograficzny obiektyw. – Zapraszamy was do udziału w konkursie, w którym możecie zatrzymać w kadrze piękne krajobrazy, niepowtarzalną przyrodę czy unikalne zabytki powiatu wodzisławskiego. Oczywiście mamy dla was atrakcyjne nagrody, pieniężne i rzeczowe, ale chcemy też, żeby wybrane prace z tego konkursu stały się swego rodzaju ambasadorami naszego regionu, były prezentowane na wystawach, umieszczane w publikacjach i materiałach ukazujących piękno ziemi wodzisławskiej. Słowem, chcemy żebyście razem z nami wspólnie promowali nasz piękny powiat! – zachęca.

- reklama -

Celem konkursu jest lepsze poznanie powiatu wodzisławskiego – jego walorów przyrodniczych, krajobrazowych i turystycznych – poprzez wyłonienie najciekawszych fotografii wykonanych w sposób nowatorski i kreatywny, a jednocześnie reprezentujących najwyższą jakość estetyczną, techniczną, kompozycyjną oraz artystyczną, wywołującą pozytywne skojarzenie z powiatem wodzisławskim.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do pełnoletnich mieszkańców powiatu wodzisławskiego.

Tematyka konkursu: „Krajobraz – Przyroda”, „Krajobraz – architektura i urbanistyka”, „Krajobraz – kultura i tradycja regionu”.

Uczestnik musi złożyć trzy fotografie, po jednej z każdej powyższej tematyki. Fotografie muszą być własnego autorstwa i nie starsze niż dwa lata.

Zgłoszenia oraz zdjęcia należy przesłać na adres [email protected] do 30 kwietnia. Wiadomość zatytułowana FOTO 2022 musi zawierać: skan/zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz trzy fotografie, zgodnie z zapisami regulaminu.

Dla autorów najciekawszych zdjęć przewidziane są nagrody pieniężne i rzeczowe:
I miejsce – nagroda pieniężna 1500 zł oraz nagroda rzeczowa
II miejsce – nagroda pieniężna 1000 zł oraz nagroda rzeczowa
III miejsce – nagroda pieniężna 500 zł oraz nagroda rzeczowa
Wyróżnienia – nagroda rzeczowa

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie na stronie starostwa.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj