Urban_In. Miasto dla każdego: Co jest kluczowe dla poprawy jakości życia w mieście?

miasto dla kazdego
Fot. unsplash.com

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę odpowiadającą na pytanie: co według Ciebie jest kluczowe dla poprawy jakości życia w twoim mieście?

Trwa konkurs pod nazwą „Urban_In. Miasto dla każdego”, który skierowany do młodych mieszkańców miast chcących mieć wpływ na to, jak wygląda i funkcjonuje ich otoczenie. Jest on częścią Światowego Forum Miejskiego, które w czerwcu odbędzie się w Katowicach.

- reklama -

– Chcemy, by młode pokolenie czuło, że ma realny wpływ na kreowanie rzeczywistości. Według szacunków ONZ do 2050 roku ponad dwie trzecie ludności świata będzie mieszkać w miastach. To młodzi ludzie będą decydować o tym, jak będą wyglądać miasta przyszłości, dlatego to właśnie do nich kierujemy nasz konkurs – zaznacza Małgorzata Jarosińska-Jedynak, wiceminister funduszy i polityki regionalnej.

Konkurs będzie prowadzony w dwóch kategoriach: młodzi pasjonaci – dla osób w wieku 15-22 lat oraz młodzi profesjonaliści – 23-35 lat.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę odpowiadającą na pytanie: co według ciebie jest kluczowe dla poprawy jakości życia w twoim mieście? Forma pracy jest dowolna.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj