„Zielonooka” – świąteczny singiel projektu „Kolędy Górnego Śląska” [WIDEO]

„Zielonooka” – świąteczny singiel projektu „Kolędy Górnego Śląska”

Dla realizacji projektu skrzyknęło się wielopokoleniowe grono przyjaciół mirażowych. Teledyskiem artyści chcieli podkreślić swoje muzyczne korzenie, wieloletnią przyjaźń, ciepło i bliskość drugiego człowieka.

Wokaliści pochodzący z ziemi raciborskiej spotkali się w studiu Radia Opole i połączyli swoje głosy w wyjątkowej aranżacji świątecznej piosenki autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów. Dla realizacji projektu „Kolędy Górnego Śląska – Jesteśmy Stąd – My Som Stond” skrzyknęło się wielopokoleniowe grono przyjaciół mirażowych, a muzyczny efekt przerósł oczekiwania animatorów tego artystycznego zamysłu.

- reklama -

– „Zielonooka” to pierwszy singiel, którym rozpoczynamy naszą muzyczną podróż. Teledyskiem chcieliśmy podkreślić nasze muzyczne korzenie, wieloletnią przyjaźń, ciepło i bliskość drugiego człowieka, której w obecnych czasach trochę brakuje. Mamy nadzieję, że „Zielonooka” będzie takim zatrzymaniem i chwilą refleksji dla dzisiejszego pędzącego świata w święta i nie tylko – mówią wokalistki i managerki projektu: Hanna Hołek i Maria Biskup.

Singiel jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych: ffm.to/zielonooka_koledygornegoslaska. Więcej o projekcie na stronie koledygornegoslaska.pl.

6 stycznia o godz. 18:00 w kościele św. Mikołaja w Raciborzu odbędzie się koncert, podczas którego zaprezentują się wokaliści projektu w autorskich utworach Elżbiety i Andrzeja Biskupów.

fot. Kolędy Górnego Śląska
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj