Ruszyła rejestracja na XV Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

Europejski Kongres Gospodarczy 2023. Rusza rejestracja uczestników

EEC to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski, Europy i świata mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne. Rozmowy dotyczą kwestii najistotniejszych dla rozwoju Europy.  

W dniach odbędzie się XV Europejski Kongres Gospodarczego w Katowicach. To trzy dni wypełnione dyskusjami na najbardziej aktualne tematy, którymi żyją Polska, Europa i świat: od wojny w Ukrainie i jej globalnych skutków po kwestie bezpieczeństwa energetycznego przez digitalizację i cyfrową rewolucję aż po zieloną transformację gospodarki. Uznane autorytety, decyzyjni politycy, menedżerowie dużych firm, przedsiębiorcy, eksperci, naukowcy, młodzi aktywiści, ludzie mediów.

- reklama -

Europejski Kongres Gospodarczy przez lata wyrobił sobie renomę wydarzenia, którego organizatorzy trzymają rękę na pulsie najistotniejszych wyzwań dla współczesnych gospodarek i społeczeństw. Głównymi nurtami tegorocznej odsłony wydarzenia będą: geopolityka, gospodarka oraz bezpieczeństwo; sytuacja w Ukrainie w kontekście jej wsparcia i odbudowy; zielona gospodarka, transformacja sektora energii; a także technologie, innowacje i digitalizacja. Wyróżnione obszary zainspirują ponad 160 debat, którym będą towarzyszyły gale, finały konkursów i bankiety.

przycisk-plusy

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj