Wakacje w powiecie raciborskim zakończone na Wodniku [ZDJĘCIA]

Wakacje w powiecie raciborskim zakończone na Wodniku

Odbył się rajd rowerowy z Raciborza na kąpielisko Wodnik w Kuźni Raciborskiej, gdzie w programie znalazł się m.in. koncert, ognisko czy sauna.

Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu wraz z MOKSiR-em zaprosili do Kuźni Raciborskiej na kąpielisko Wodnik na zakończenie wakacji z powiatem. Wydarzenie rozpoczęło się rajdem rowerowym spod PCS do Kuźni Raciborskiej. W tym samym czasie na Wodniku ruszyły bezpłatne warsztaty pływania na deskach SUP, a po nich rywalizacja sportowa open, którą poprowadziło RTW. Można było skorzystać też z boiska do siatkówki plażowej i kajaków udostępnionych przez PCS w Raciborzu. Swoje stanowisko zainstalowało w tym czasie WOPR i poza warsztatami z pierwszej pomoc  czuwało nad bezpieczeństwem nad wodą i na wodzie.

- reklama -

Następnie miał miejsce marsz nordic walking po atrakcjach przyrodniczych Kuźni Raciborskiej. Można posłuchać także muzyki gitarowej na żywo. W programie znalazły się też: ognisko, mobilna sauna i trening kickboxingu, a o 22:00 autokar PKS wraz z przyczepką rowerową z przystanku głównego w Kuźni Raciborskiej odwiezie bezpłatnie chętnych i ich jednoślady do stolicy powiatu.

fot. PCS
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj