Nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Racibórz

Fot. pixabay.com

Zgłoszeń mogą dokonać podmioty mające w statutowych zadaniach określone działania na rzecz osób starszych.

Trwa nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Racibórz na czteroletnią kadencję 2024-2028.

- reklama -

Zgłoszenia mogą dokonać podmioty mające w statutowych zadaniach określone działania na rzecz osób starszych na terenie miasta Racibórz. Te liczące do tysiąca członków mają prawo do zgłoszenia nie więcej niż dwóch kandydatów, a podmioty powyżej 1001 i więcej członków mają prawo do zgłoszenia maksymalnie czterech kandydatów. Z kolei grupy 30 osób powyżej 60. roku życia będących mieszkańcami Raciborza mają prawo zgłosić jednego kandydata. Kandydaci muszą mieć ukończony 60. rok życia.

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Miasta Racibórz prowadzony będzie do 16 stycznia 2024 r. Decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta Racibórz.

Zgłoszenie kandydata musi zawierać: dane kandydata, zgodę kandydata na zgłoszenie jego kandydatury, zgodę kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych w celach związanych z kandydowaniem do rady oraz listę minimum 30 osób popierających zgłoszenie kandydata (tylko w przypadku zgłoszenia przez grupę 30 osób powyżej 60. roku życia będących mieszkańcami Raciborza).

Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Racibórz” do Biura Obsługi Interesantów w Urzędzie Miasta Racibórz (parter) przy ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz do 16 stycznia do godz. 15:30.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj