Z okazji listopadowych Dni Honorowego Krwiodawstwa…… pragnę w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu okazać Wam szacunek, wdzięczność i złożyć gorące podziękowania za Waszą humanitarną postawę. Jesteście dowodem na to, że w tych trudnych dla wszystkich czasach są jeszcze ludzie, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny. Jakże często, nie czekając na podziękowania, dzielicie się z innym, nieznanym człowiekiem cząstką samego siebie- własną krwią.
Oby Wasza wola niesienia pomocy innym nigdy nie ustała! Życząc Wam dużo zdrowia, szczęścia oraz powodzenia w życiu osobistym, pozostaję z wyrazami poważania
Maria Wiecha
Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu
„Są jeszcze ludzie, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny”
- reklama -




![Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ziola-biblioteka.jpg)
![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)
![Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci” [ZDJĘCIA] Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-biblioteka-raciborz.jpg)



![Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA] Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/minizoo-raciborz-arboretum-1.jpg)

![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)

![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)




![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)








![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)

