Poznaj tradycyjne sztuki walki trenując z mistrzami

1

Aikido, judo, iaido, jujutsu, karate, kendo – między  innymi te sztuki walki będzie można poznać i zgłębić podczas warsztatów organizowanych w ramach festiwalu BUDO GALA 2013. Zajęcia będą miały otwarty charakter.
Warsztaty z mistrzami wschodnich sztuk walki to jeden z punktów programu II Interdyscyplinarnego Festiwalu Kultury i Sztuki Japonii BUDO GALA 2013. Festiwal odbywać się będzie w Raciborzu między 12 a 20 października. Wydarzenie to jest adresowane do wszystkich miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni; także do tych, którzy nie uprawiają sztuk walki, ale są zainteresowani szeroko pojętą kulturą Dalekiego Wschodu.

W raciborskim festiwalu wezmą udział mistrzowie z całego świata, m.in. sensei Hiroshi Tajiri z Japonii, soke Paolo Colla z Włoch, sensei Istvan Kocsis z Węgier, sensei Edvard P. Germanov z Bułgarii, shihan Sylvain Guintard z Francji, a także mistrzowie z naszego kraju.

- reklama -

Ich umiejętności będzie można podziwiać podczas pokazów, które odbędą się 19 października (sobota). Z kolei w weekend (18- 20.10) mistrzowie poprowadzą warsztaty.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Budo Gala w Raciborzu: treningi w Arenie Rafako

Przez kilka dni na Arenie Rafako odbywały się treningi sztuk walki (zdjęcia). Wszystko miało związek z I Interdyscyplinarnym Festiwalem Sztuki i Kultury Japońskiej, który od 21 września trwa w Raciborzu.

Budo Gala w Raciborzu: pokazy mistrzów

Najbardziej widowiskowym punktem programu I Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuki i Kultury Japońskiej były pokazy sztuk walki w wykonaniu największych mistrzów (zdjęcia). Wydarzenie przyciągnęło tłumy do Areny Rafako.

Budo Gala w Raciborzu – pokazy mistrzów [WIDEO]

Przez cały weekend w Raciborzu trwał I Interdyscyplinarny Festiwal Sztuki i Kultury Japońskiej "Budo Gala". Głównym punktem programu były pokazy mistrzów, które przyciągnęły do Areny Rafako mnóstwo widzów.
——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. nie moge sie doeczekac tegorocznej budogali, w zeszlym roku bylo super!!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here