Biznes? To tu! Ziemia raciborska zaprasza! [WIDEO]

3

Kolejna produkcja promująca powiat raciborski. Tym razem skupiono się na aspektach gospodarczych. Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego walory inwestycyjne powiatu. Biznes? To tu! Ziemia raciborska zaprasza! [WIDEO].
Nie tak dawno temu radny Leonard Malcharczyk wnioskował u starosty Adam Hajduka o wykonanie filmu, który promowałby powiat raciborski – ze szczególnym uwzględnieniem jego walorów inwestycyjnych. W efekcie na ostatniej, listopadowej sesji Rady Powiatu Raciborskiego starosta zaprezentował film promujący ziemię raciborską (więcej: Poznaj ziemię raciborską… na youtube.com [WIDEO]). Radny Malcharczyk zwrócił wówczas uwagę, że w filmie brakuje wzmiankowanych przez niego aspektów gospodarczych. Riposta starosty była błyskawiczna: wkrótce będzie następny film, tylko o gospodarce. Obietnicom starosty stało się za dość. Zachęcamy do obejrzenia filmu "BIZNES? TO TU! ZIEMIA RACIBORSKA ZAPRASZA".

- reklama -

/Wojciech Żołneczko
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Poznaj ziemię raciborską… na youtube.com [WIDEO]

– Powiat z historyczną stolicą Górnego Śląska Raciborzem i jego wizytówką Zamkiem Piastowskim zapraszają: na weekend, na wakacje, na stałe – powiat raciborski promuje się w internecie – zobacz wideo.

Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].

Starosta i prezydent powalili publikę Gwiazdki Serc [WIDEO]

Prezydent Lenk rozprawiający o relacjach damsko męskich, a starosta Hajduk o perypetiach bacy… Niemożliwe? 13 w piątek wszystko zdarzyć się może! Do tego jeszcze Los Isbos i M. Labus [zobacz WIDEO]. Koniecznie zobacz  ZDJĘCIA z części I>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Przecież to jest jakiś przekręt! Na filmie promujący miasto, powiat (poprzednim) co chwilę są te same ujęcia. Wygląda tak jakby ktoś nagrał sobie raz materiał i potem trzy razy skasował za to hajs…

  2. O co chodzi w tym filmie? Nie dość, że film to plagiat, to jeszcze totalna bzdura jeśli chodzi o przesłanie – biznes może i dobry pomysł,a le na pewno nie w Raciborzu!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here